06.06.2017, 13:53
Daniel Ryciak
12.08.2017, 18:00

Warsztaty - koncert pokazowy

Od ubiegłego roku praktykujemy pokaz efektów warsztatów prowadzonych podczas festiwalu, czyli wspólny koncert wykładowców oraz uczestników warsztatów festiwalowych.

Warsztaty - koncert pokazowy

Od ubiegłego roku praktykujemy pokaz efektów warsztatów prowadzonych podczas festiwalu, czyli wspólny koncert wykładowców oraz uczestników warsztatów festiwalowych.

Podczas 13. Festiwalu Jazz w Ruinach odbędą się warsztaty zespołowe oraz indywidualne. Adresatami warsztatów są młodzi adepci muzyki improwizowanej, uczniowie średnich szkół muzycznych, młodzież i osoby dorosłe zajmujące się muzyką jazzową, improwizowaną amatorsko i profesjonalnie.

Uczestnicy warsztatów wraz z pedagogami zaprezentują się wspólnie w programie będącycm podsumowaniem warsztatów na scenie festiwalowej w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach (Aleja Przyjaźni 18) podczas ostatniego dnia festiwalu 12 sierpnia 2017 (początek godz. 18:00).

Koordynatorem warsztatów jest Jarosław Spałek - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, pedagog, trębacz, instrumentalista sesyjny mający w dorobku ponad 80 płyt muzyki rozrywkowej i jazzowej. Grał w najlepszych big-bandach w Polsce, m.in. Kukla Band, Alex-Band, obecnie gra w reaktywowanej Orkiestrze Jerzego Miliana i w Tarkowski Orchestra. Nagrał płytę z gliwickim zespołem jazzu tradycyjnego Enerjazzer. Od wielu lat prowadzi zajęcia zespołu jazzowego w Państwowej Szkole Muzycznej w Gliwicach, który to zespół jest doskonale znany w gliwickim środowisku jazzowym z działalności koncertowej.

Wstęp wolny.

Ruiny Teatru Victoria
al. Przyjaźni 18
Gliwice

więcej o festiwalu: www.jazzwruinach.pl

Organizator:

  

Współorganizacja:


Projekt dofinansowany
z budżetu Miasta Gliwice

  

Sponsor główny:


  

Patroni medialni:

Partnerzy:
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij