Daniel Ryciak

Jubileuszowa gala z akcentami

Mowa o gali rozdania nagród Prezydenta Miasta w Gliwice w dziedzinie kultury i wystawie z mocnymi akcentami SJC.

Jubileuszowa gala  z akcentami

W ostatnią niedzielę, 7 października w Teatrze Miejskim w Gliwicach odbyła się 25, jubileuszowa gala rozdania nagród Prezydenta Miasta Gliwice w dziedzinie upowszechniania kultury.


Laureatami XXV edycji konkursu zostali: Jacek Ukleja, Maciej Kaliszan, Krzysztof Siwczyk, Anna Zawisza-Kubicka, Beata Mendyka-Sokołowska i Grzegorz Gutowski. Gratulujemy wszystkim laureatom. Szczególne, „branżowe” gratulacje dla Grzegorza Gutowskiego, muzyka, perkusisty, ale przede wszystkim realizatora i reżysera dźwięku. Grzegorz też nieraz służył nam pomocą i radą.


A przy okazji tego jubileuszu odbyła się wystawa prezentująca laureatów konkursów zrealizowanych na przestrzeni ćwierćwiecza. Pamięć bywa ulotna, zdjęcia nie. Uświadomiło to nam jak często ludzie Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club byli doceniani i nagradzani tą nagrodą w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Organizacja silna jest ludźmi, więc Śląski Jazz Club może się czuć dumny i mocny, mając takich członków w swoich szeregach. A Gliwice mając takie Stowarzyszenie, jednoczące tak wiele talentów i ludzi kultury.


A Wy, kochani poszukajcie i spróbujcie rozpoznać ludzi Śląskiego Jazz Clubu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij