Daniel Ryciak

Novara i Śląski Jazz Club

European Jazz Conference 2019

Novara i Śląski Jazz Club

Dzięki wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza, Daniel Ryciak, prezes zarządu SJC reprezentował Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club, najstarsze jazzowe stowarzyszenie w Polsce na European Jazz Conference 2019 zorganizowanej przez Europe Jazz Network, która odbywała się w Nowarze we Włoszech między 12 a 15 września 2019.


Wspaniały czas, bardzo intensywny ze cudownymi ludźmi z całej Europy. Największe i najciekawsze festiwale, organizatorzy, muzycy, kompozytorzy, ale także konsultanci z zakresu współpracy z programami europejskimi, jak Kreatywna Europa i innymi. Blisko 400 osób. Plus koncerty, showcasy, wykłady i prelekcji. Był to czas poznawania i wymiany doświadczeń, budowania partnerstwa i współpracy. Efekty pewnie już niedługo będzie można oceniać.


Był też czas na zwiedzanie pięknego miasta jakim jest Novara, ale o tym może kiedy indziej. Tym czasem dziękujemy organizatorom i wszystkim wspaniałym ludziom, którzy uczestniczyli w tej konferencji. Podziękowania kierujemy też w stronę IAM, który wsparł udział SJC na EJC2019. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij