Przemysław Strączek

Przemysław Strączek Quartet - Drzewo Figowe

Nowe wydawnictwo Przemka Strączka już wkrótce ujrzy świat.

Przemysław Strączek Quartet - Drzewo Figowe

O tym, że Przemek Strączek przygotowuje nowy wydawnictwo już informowaliśmy. Słowo powoli staje się ciałem i nabiera kształtów. Oto pierwsza muzyczna zapowiedź wydawnictwa.


Materiał był realizowany w Wojkowicach, w studiu MAQ Records (realizacją zajął się Maciej Stach) oraz … w Nowym Jorku, przez Katsuhiko Naito, który zajął się mixem i masteringiem materiału. Jeśli ktoś nie słyszał o Katsuhiko Naito, zwanym też Katso, to … powinien szybko nadrobić te braki.


Katsuhiko Naito (znany jako Katsu) jest jednym z wiodących inżynierów dźwięku specjalizującym się w jazzie w Nowym Jorku. Od 1987 r. zajmuje się nagrywaniem muzyki. Zrealizował ponad 400 płyt CD i LP - z których trzy zostały nominowane do nagród Grammy, Latin Grammy 2011 Najlepszy instrumentalny album - Al Di Meola, 2000 Best Jazz Vocal Performance - Carla Cook i 2005 Najlepszy solista instrumentalny - John Scofield. Jako inżynier nagrań audio od ponad dwóch dekad rozwija swoje doświadczenia w zakresie nagrywania, miksowania i masteringu.
Wśród wykonawców, dla których pracował warto wyróżnić takich jak: Al Di Meola, John Scofield, Carla Cook, Russell Malone, Bobby Hutcherson, Maria Schneider, Benny Golson, Lee Konitz, Al Foster, Carl Allen, Bill Stewart oraz wielu innych.
Więcej o Katsu tutaj  http://avatarstudios.net/in-residence/katsuhiko-naito/ 

W nagraniu wzięli udział:
Przemysław Strączek - guitar, composition
Marcin Kaletka - tenor saxophone
Francesco Angiuli - double bass
Patryk Dobosz – perkusja


Filmem zajęli się: Daniel Rycia, Witold Bednarczuk.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij