Daniel Ryciak

Zmiana festiwalowa

Epidemia wciąż miesza nam szyki, ale się nie poddajemy. Ze względu na niemożliwe do przewidzenia utrudnienia nieco zmienia się program festiwalu JAZZtrzębie 2020. 

Zmiana festiwalowa

Ze względu na odwołanie lotów z Norwegii do Polski, ale niepewny status osoby powracającej do Norwegii (prawdopodobna kwarantanna) Håkon Kornstad był zmuszony odwołać swój przyjazd do Polski. Mamy nadzieję, że w bardziej sprzyjających warunkach uda się jeszcze zorganizować koncert Håkona w Polsce. Ale to już nie w tym roku. 

Dobrą wiadomością jest to, że genialny skrzypek, kompozytor i improwizator Adam Baldych przyjął zaproszenie do grona wykonawców tegorocznej odsłony festiwalu JAZZtrzębie 2020. Pojawi się ze specjalnym solowym programem z wykorzystaniem elektroniki. Adam, którego chyba nikomu przedstawiać specjalnie nie trzeba, więcej koncertuje poza Polską niż w Polsce dlatego z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich naszych sympatyków. 

Tak się dzieje. Chcemy by festiwal odbył się w doskonałym składzie projektów. I (odpukać w niemalowane) chyba nieźle nam idzie.  Bądźcie z nami w tych trudnych i dziwnych czasach. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij