Daniel Ryciak

Czwartek Jazzowy pod znakiem zapytania

Ze względu na nowe obostrzenia dotyczące pandemii w realizacji koncertów nastąpią zmiany.

Czwartek Jazzowy pod znakiem zapytania

Aktualizacja z 11 listopada 2020

Koncert w ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą będą transmitowane online, poprzez nasze profile na FB (zarówno na Czwartku Jazzowym jak i na SJC) oraz na kanale YouTube Śląskiego Jazz Clubu. Koncert Hanny Banaszak na FB, a w dniu następnym jako premiera na YouTube (kwestia techniczna związana z możliwościami transferu sygnału z miejsca realizacji koncertu).

Zapraszamy do subskrybcji i ustawienia powiadomień o transmisjach. 

Aktualizacja z 9 listopada 2020

Koncerty z udziałem publiczności zaplanowane na 12, 19 i 26 listopada nie odbędą się. Uruchamiamy procedury zwrotu biletów. 

Planujemy zrealizować powyższe koncerty w trybie online. 

Dzisiaj, 5 listopada realizujemy koncert Anny Marii Jopek w ramach 19 edycji cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2020. I wszystko wskazuje na to, że jest to ostatni koncert realizowany w zakładanym wcześniej trybie.

Ze względu na nowe przepisy i obostrzenia dotyczące walki z pandemią realizacja pozostałych koncertów w ramach 19 edycji cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2020 ulegnie zmianie. O tym, czy uda nam się zmienić terminy, realizować koncerty online czy też będziemy zmuszeni odwołać wydarzenia- będziemy informować na bieżąco.

Mamy nadzieję, że ostateczne decyzje będziemy w stanie opublikować na początku przyszłego tygodnia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij