Daniel Ryciak

Śląski Jazz Club w Barcelonie

SJC, jako członek międzynarodowej społeczności zrzeszonej w Europe Jazz Network, będzie uczestniczył w JAZZ I AM w Barcelonie.

Śląski Jazz Club w Barcelonie

Dokładniej w dniach 24 – 26 marca 2022 będziemy reprezentować kraj, ale chyba przede wszystkim region, czyli Śląsk na barcelońskiej ziemi.


JAZZ I AM to rozpoczęty w 2019 roku w Barcelonie, doroczny cykl międzynarodowych spotkań, konferencji, seminariów i koncertów skupiających się na budowaniu i rozszerzaniu partnerstwa pomiędzy europejskimi promotorami jazzu.


Jest to więc platforma spotkań profesjonalnej sceny europejskiego jazzu, branży muzycznej, artystów, promotorów, wydawców, organizatorów. Jest to także okazja to poznania i prezentacji sceny jazzowej Barcelony. A wszystko po to by budować i umacniać międzynarodową współpracę pomiędzy ludźmi branży muzycznej.

Więcej o wydarzeniu na stronie www.jazziam.barcelona/en/


W roku 2022, pod auspicjami Europe Jazz Network odbędzie się także cykl seminariów i konferencji poświęconych integracji społecznej. EJN prowadzi program „Nalegamy! Integracja społeczna poprzez kreatywną muzykę”, który ma na celu zapewnienie profesjonalistom muzycznym umiejętności, kompetencji, know-how w pracy z lokalnymi społecznościami, ale także uchodźcami oraz zaangażowanie ich w działania promujące dialog międzykulturowy, międzywyznaniowy, zrozumienie różnorodności kulturowej i włączenie społeczne oraz tworzenie międzynarodowej współpracy między nimi.


Oczywiście, rezultaty spotkań, propozycje, projekty i zdjęcia będziemy publikować na naszych stronach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij