https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Śląski Jazz Club w Sarajewie - Śląski Jazz Club
Daniel Ryciak

Śląski Jazz Club w Sarajewie

W czerwcu Śląski Jazz Club będzie gościem festiwalu i konferencji BEYOND EUROPE 2022, które to wydarzenia organizowane są w Bośni i Hercegowinie. SJC pojawia się tam jako część Europe Jazz Network.

Śląski Jazz Club w Sarajewie

Europe Jazz Network (EJN) i Jazz Fest Sarajevo w czerwcu tego roku organizują duże wydarzenie w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny. Konferencja BEYOND EUROPE 2022 (2-4 czerwca) będzie miejscem spotkań profesjonalistów z branży jazzowej i kreatywnej muzyki, w tym członków Europe Jazz Network oraz promotorów, artystów, agentów i managerów z regionu Bałkanów i nie tylko.

Wydarzenie, które odbędzie się w wielu miejscach, w tym w Teatrze Narodowym w Sarajewie, obejmie panele, pokazy filmowe, festiwal pokazowy z kilkoma wspaniałymi krajowymi i regionalnymi aktami muzycznymi, nieformalne chwile nawiązywania kontaktów między uczestnikami oraz wizyty kulturalne oświetlające to piękne miasto i jego fascynująca i bogata historia.

Chociaż region Bałkanów leży w samym sercu Europy, wiele krajów znajduje się obecnie poza granicami Unii Europejskiej. BEYOND EUROPE 2022 ma na celu wzmocnienie współpracy i wymiany między kreatywnymi profesjonalistami muzycznymi na Bałkanach i z resztą Europy oraz zastanowienie się, w jaki sposób kreatywna muzyka może być narzędziem współpracy międzynarodowej opartej na wspólnych wartościach pokoju, solidarności, integracji, różnorodności i społeczność. Przewidujemy, że spotkanie w Sarajewie, w połączeniu z niespokojnymi czasami, które obecnie przeżywamy, będzie okazją do zadania nam pytania: w jaki sposób twórcza muzyka może być prawdziwym katalizatorem wspólnych wartości poza jakimkolwiek krajem i co może być uzdrowieniem moc muzyki w regionach konfliktu i napięcia?

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Unii Europejskiej Kreatywna Europa, który wspiera EJN poprzez swoją sieć.

Program wydarzenia: Beyond Europe 2022

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33