https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Ed Cherry i Arek Skolik znów na Śląsku - Śląski Jazz Club
Daniel Ryciak

Ed Cherry i Arek Skolik znów na Śląsku

Przymierze dwóch nestorów polskiej i amerykańskiej sceny jazzowej. 

Ed Cherry i Arek Skolik znów na Śląsku

Tych dwóch panów chyba fanom jazzu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Obaj są już żywą historią jazzu. Jeden sceny amerykańskiej, drugi polskiej. Ładnych parę lat temu ich ścieżki się przecięły. Pierwszy raz w Śląskim Jazz Clubie pojawili się bodajże w 2014. A przynajmniej z tego właśnie koncertu w SJC zachowało się wspomnienie w postaci filmowej.

Ostatni raz projekt pojawił się na finał 18 edycji cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą w roku 2019. Wówczas był to koncert bardzo specjalny, bo z udziałem jeszcze jednej gwiazdy, niezwykłej ikony polskiej sceny jazzu – Wojciecha Karolaka. Wówczas nestor świętował 80 urodziny, co wspólnie uczciliśmy. Był nawet tort. Był to też niestety ostatni koncert z udziałem Wojciecha Karolaka w koncertach realizowanych przez Śląski Jazz Club. I dlatego było to tak wyjątkowe wydarzenie. Wciąż żywe na naszej pamięci. Tak dla przypomnienia, zapraszamy do realizacji zdjęciowej na stronach SJC

Cherry / Skolik Project + Wojciech Karolak - 14.11.2019

i Czwartku Jazzowego z Gwiazdą

Cherry / Skolik Project + Wojciech Karolak _ 14.11.2019

I jest też okazja znów (dla tych, którzy bywali na naszych koncertach) usłyszeć i zobaczyć Arka i Eda wraz z kolegami, czyli z Pawłem Palcowskim na trąbce i Maciejem Kitajewskim na kontrabasie.


Dzięki wsparciu jakie Śląskiemu Jazz Clubowi udzielił STOART zapraszamy serdecznie na koncerty w ramach trasy koncertowej.

Ed Cherry/Arek Skolik Project +


Ed Cherry – gitara
Arek Skolik – drums
Maciej Kitajewski – kontrabas
Paweł Palcowski – trąbka

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33