Magda Zaremba

Big Band Workshop po raz drugi

W dniach 10-18 maja 2013 roku w krzeszowickiej Państwowej Szkole Muzycznej, odbyły się już po raz drugi Międzynarodowe Integracje Jazzowe – Big Band Workshop Krzeszowice 2013.

Impreza, której organizatorem było Stowarzyszenie Muzyczne  Śląski Jazz Club   odbyła się dzięki wsparciu Samorządu Miasta Krzeszowice oraz sponsorów, czyli firm Meinl, Antigua i Yago Music Poland. Całość (zajęcia oraz koncert finałowy) odbywała się w  Państwowej  Szkole Muzycznej  im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach.


Podziękowania należą się inicjatorom, pomysłodawcom tego wydarzenia i członkom Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club, czyli szefowi big - bandu Jerzemu Suruło oraz  koordynatorce wydarzenia Magdalenie Suruło. 

Zamiast opisów, które mogą się wydać subiektywne zamieszczam skan artykułu prasowego z Magazynu Krzeszowickiego. W końcu pisała go osoba spoza stowarzyszenia i organizatorów, więc jest jak najbardziej obiektywna.

A tutaj do pobrania (PDF) czerwcowe wydanie magazynu JazzPRESS, gdzie na stronie 42 i 43 znajduje się obszerna relacja z tego wydarzenia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij