Daniel Ryciak

Zmiany - ciąg dalszy

Koniec roku, i to powiedzmy sobie dość burzliwego dla SJC. Tyle się wydarzyło. Zmiana w zarządzie, zmiana miejsca organizacji koncertów z cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą i przenosiny do nowego lokum koncertowego, czyli na scenę Klubu Muzycznego 4Art, w gościnę. Na zdjęciu Bartek Pieszka Quartet, czyli ostatni koncert, który w ramach 15 odsłony cyklu (też mały jubel) zaprezentował się na tejże scenie.

Zmiany - ciąg dalszy

A sporo z tych zmian, o których wyżej, działo się podczas realizacji festiwalu Jazz w Ruinach. Całe szczęście, wciąż w tym samym miejscu … a przynajmniej w tym kończącym się roku. Mamy nadzieję, że Ruiny Teatru Victoria jeszcze postoją czas jakiś …

Przy okazji okazało się, że nasza stara strona internetowa jest taka stara, że w za chwilę groziła jej zapaść. Bez wdawania się w szczegóły, strona była postawiona na systemie, którego wsparcie oficjalnie zakończyło się w roku 2011. W zasadzie już nikt nie chciał podjąć się utrzymywania takiej strony na swoich serwerach, bo też nikt nie był w stanie gwarantować, że strona w takim stanie będzie działać poprawnie. Stąd nie było wyjścia i w ciągu miesiąca (z mały hakiem) stworzyliśmy nową stroną, responsywną (zgodną z wymogami wujka Google) i mocno powiązaną z tzw. mediami społecznościowymi (czyli stryjkiem Facebookiem, kuzynem Twitterem i …. ciocią G+). Zresztą strona ma też parę innych udogodnień i mamy nadzieję, że wszysyc członkowie to docenią. Ale o tym innym razem.


A to i tak nie koniec wieści.


Niniejszym potwierdzamy krążące plotki. Oficjalna siedziba Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club w roku 2017 będzie się mieścić przy ulicy Wieczorka 22 w Gliwicach, czyli … w Klubie Muzycznym 4Art. Wniosek w KRS już został przyjęty, oficjalne potwierdzenie w dokumentacji lada dzień. Czyli już nie w gościnie, a w zasadzie u siebie.


I tak zaczynamy rok 2017. Oby był udany … i może niech będzie mniej emocjonujący ;)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij