https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Moc Bluesa - Śląski Jazz Club

Moc Bluesa

Pierwsza odsłona Festiwalu Moc Bluesa, którego pomysłodawcami i koordynatorami są Dominika Jangrot i Kajetan Drozd, członkowie Śląskiego Jazz Clubu.

Moc Bluesa

„Bytomska Moc Bluesa” to pierwszy festiwal bluesowy w Bytomiu. Dwie pierwsze edycje gościła niepowtarzalna Elektrociepłownia Szombierki, a zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Festiwal mimo swojej bardzo krótkiej historii został wyróżniony przez Zespół Elektrociepłowni Bytom S.A. i 25 listopada 2010 roku otrzymał „Nagrodę za partnerstwo i współpracę w dziele promocji Elektrociepłowni Szombierki”.

W 2011 roku festiwal został rozszerzony o warsztaty instrumentalne, projekcje filmów z I i II Bytomskiej Mocy Bluesa, a także koncerty w klubach: Śląski Jazz Club (Gliwice), Klub Brama (Bytom), Jazz Club Fantom (Bytom), Restauracja Kałamarz (Tarnowskie Góry).

Była to też pierwsza międzynarodowa edycja festiwalu. Gwiazdą była holenderska formacja King Mo. Był to pierwszy koncert grupy w Polsce, która przez rodzimych krytyków uznawana jest za najgorętszy bluesowy zespół w Holandii.


Więcej o festiwalu na stronie www.mocbluesa.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33