https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Kajetan Drozd Acoustic Trio - narodziny - Śląski Jazz Club

Kajetan Drozd Acoustic Trio - narodziny

Kajetan Drozd w Śląskim Jazz Clubie w czerwcu 2009 roku zainicjował swój kolejny projekt muzyczny - akustyczne trio gitary, kontrabasu i perkusji - Kajetan Drozd Acoustic Trio, z którym zwyciężył na bluesowych mistrzostwach polski Polish Blues Challenge 2010, a następnie reprezentował Polskę na największym bluesowym konkursie International Blues Challenge 2011 w Memphis USA.

Kajetan Drozd Acoustic Trio - narodziny

Kajetan Drozd to gitarzysta, wokalista, harmonijkarz. Autor muzyki i tekstów. Występował na największych bluesowych festiwalach w kraju i za granicą. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień.

Kajetan w Śląskim Jazz Clubie w czerwcu 2009 roku zainicjował swój kolejny projekt muzyczny - akustyczne trio gitary, kontrabasu i perkusji - Kajetan Drozd Acoustic Trio, z którym zwyciężył na bluesowych mistrzostwach polski Polish Blues Challenge 2010, a następnie reprezentował Polskę na największym bluesowym konkursie International Blues Challenge 2011 w Memphis USA.

A wszystko zaczęło się od ... koncertu charytatywnego na rzecz zakupu nowych bębnów. Cały dochód z koncertu został przeznaczony na zakup nowego zestawu perkusyjnego na potrzeby organizowanych przez ŚJC jam sessions. Kajetan prowadzi bluesowe jam session w gliwickim Ślaskim Jazz Clubie, gdzie również współorganizuje cykl koncertów "Wtorek Bluesowy".

W Śląskim Jazz Clubie nastąpiła absolutnie światowa premiera składu. Zresztą by oddać całą prawdę trzeba dodać, że próby przed koncertem też miały miejsce w magicznych podziemiach (środziemiach) ŚJC. Wystarczyły trzy by muzycy znaleźli nić porozumienia. Oprócz Kajetana zespół tworzą Piotr Rożankowski na kontrabasie i Paweł Rozkrut na perkusji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33