30.05.2017, 11:45
Daniel Ryciak
23.11.2017, 20:00

Łowcy Dobrej Nuty

Koncert z cyklu Śląski Jazz Club Prezentuje trójki przyjaciół: harmonijkarza, pianisty oraz kontrabasisty, od paru lat związanych z SJC, uczestników spotkań jamowych przez SJC organizowanych. Tym razem we własnej twórczości i nie tylko.

Łowcy Dobrej Nuty

Cezary Maj - new young power fortepianu jazzowego. Nieuczesany improwizator i wulkan jazzowej klawiatury. Osadzony w tradycji ale też szukający inspiracji we współczesności. Pasjonuje się pianistyką w szeroko rozumianych granicach muzyki jazzowej.

Krzysztof Kijas - harmonijkarz jazzowy, jeden z niewielu w kraju; współpracował m.in. z Wojciechem Karolakiem, Krzesimirem Dębskim czy Joachimem Menclem.


Piotr Kucharz - nieprzeciętny kontrabasista, student Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie kontrabasu.

Bilety: 15 zł 

(do nabycia w Klubie Muzycznym 4art w godzinach otwarcia lokalu  - www.4artgliwice.com)

Możliwość zakupu online:
1. Na konto Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club przelej sumę za wybraną ilość biletów (najpóźniej w dniu poprzedzających koncert - w dniu koncertu ta opcja nie jest realizowana) 
Getin Bank O/Gliwice 42 1560 1081 0000 9040 0023 8437 - w tytule przelewu podaj tytuł koncertu.

2. Prześlij potwierdzenie przelewu w formacie PDF, PNG lub JPG na adres sjc@sjc.pl

3. Przyjdź na koncert 
(ze względu na dziwne i niewytłumaczalne zjawiska zachodzące czasem w świecie elektronicznym sugerujemy posiadanie potwierdzenia przelewu przy sobie, tak na wszelki wypadek).

Zakup biletu online uprawnia do wejścia na koncert, ale nie jest równoznaczny z rezerwacją wybranego miejsca lub stolika. W tym celu sugerujemy przybycie nieco wcześniej na koncert lub kontakt z Klubem Muzycznym 4ART (32 337 54 70).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij