Daniel Ryciak
14.12.2018, 19:00

Krzysztof Kiljański z nowym projektem.

Tym razem Śląski Jazz Club zaprasza za miedzę, do miejsca niezwykłego i na koncert niezwykły. Ranczo Baranówka oraz Krzysztof Kiljański z materiałem z nowej płyty "Więcej".

Krzysztof Kiljański z nowym projektem.

miejsce:
Ranczo BARANÓWKA
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
kup bilet prowadź do celu

Krzysztof Kiljański muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej połowie lat 90-tych jako wokalista jazzowy. Z tego okresu ma na koncie kilka najwyższych wyróżnień, w tym m.in. na Old Jazz Meeting Złota Tarka czy Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych.

Jego pierwszy autorski album „In The Room” w 2005 roku zyskał status „Platynowej Płyty”. Warto dodać, że osiągnął taki statut przy sprzedaży niemal 100 tysięcy egzemplarzy, co dzisiaj jest niezwykłym osiągnięciem.

Jeden z największych hitów, czyli piosenka „Prócz Ciebie, nic” - duet z Kayah, do dziś często gości na antenach niemal wszystkich rozgłośni radiowych.


Krzysztof jest zdobywcą Fryderyków dla Najlepszego Wokalisty. Ma na koncie także Superjedynkę za Przebój Roku.

Nowy album Krzysztofa Kiljańskiego pt."Więcej, który miał premierę w czerwcu tego roku, to przepiękna i dojrzała opowieść o życiu.  To słychać i czuć! Jest prosto, dynamicznie, jasno, pięknie i blisko każdego z nas. Nawiązując do filmowego brzmienia tych utworów i parafrazując słynne filmowe określenie „Forresta Gumpa”, że: „życie jest jak pudełko czekoladek”… 

Piosenki z nowego albumu Kiljańskiego są jak piosenki przeróżnym nadzieniu, ale wszystkie smakują wyśmienicie więc ciągle chce się „Więcej”. A będzie się o tym można przekonać już 14 grudnia. Zapraszamy do RANCZA BARANÓWKA.

Śląski Jazz Club jest partnerem tego koncertu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij