Magda Zaremba
25.06.2019, 21:00

Kajetan Drozd Band

Koncert zespołu Kajetana Drozda czyli mocne blues-rockowe granie przeplatane takimi gatunkami jak funky, country, boogie czy rockabilly.

Kajetan Drozd Band

miejsce:
Śląski Jazz Club / Ormiańska
ul. o. Jana Siemińskiego 22, Gliwice
prowadź do celu kup bilet

Kajetan Drozd to wokalista i znakomity gitarzysta o wyjątkowej osobowości scenicznej. Koncertował na wielu prestiżowych festiwalach bluesowych - Jimiway w Ostrowie Wielkopolskim, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Jesień z Bluesem, Bluestracje w Chorzowie, Rawa Blues oraz innych. Gościł również za granicą - Bluesowy Ostrow w Reviste czy BluesJamboree w Novych Zamkach. Dwukrotnie zwyciężał na festiwalu Rawa Blues w 2006 i 2008 roku. Jest również laureatem Polish Blues Challenge 2010i półfinalistą International Blues Challenge 2011 wMemphis, USA. W 2012 roku ponownie reprezentował Polskę na International Blues Challenge 2012.

W 2009 roku ukazał się debiutancki album „Siódma w Nocy”, na którym znalazły sięgłównie autorskie kompozycje Kajetana Drozda. Jedna z nich, „Kiedy Blues MnieOpuści”, obecna była na Liście Przebojów Radiowej Trójki oraz w notowaniach innychrozgłośni. Utwory Kajetana pojawiły się również na wydawnictwie „minimax.pl 5” red.Piotra Kaczkowskiego, na trzech edycjach „Antologii Polskiego Bluesa”, a także naskładance „Blues Made In Poland 2009”. W 2012 roku na rynku pojawiła się akustyczna płyta „Bourbon And The Blues” a następnie elektryczna płyta „Sześć Strun”, której premiera miała miejsce w październiku 2014 roku.

Na scenie towarzyszy mu dwóch wspaniałych muzyków: gitarzysta basowy Adam Chmura oraz znakomity perkusista Wojciech Węglarczyk. Całość składa się na niezapomniane muzyczne widowisko, które zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Skład:
Kajetan Drozd - wokal, gitary, harmonijka ustna
Adam Chmura – gitara basowa
Wojciech Węglarczyk – perkusja

Oficjalna strona zespołu: www.kajetandrozd.pl

Bilety do nabycia online na:

Organizator koncertu:


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij