Daniel Ryciak
09.07.2020, 20:00

Jakub Paulski Trio

Koncert grupy Jakub Paulski Trio (Polska/Węgry), a po koncercie na Jam Session. Oczywiście, w ramach JAZZtrzębie Festiwal 2020. 

Jakub Paulski Trio

miejsce:
Restauracja Stary Zdrój
1 Maja 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
prowadź do celu

Jakub Paulski to gitarzysta, kompozytor i aranżer. W roku 2013 uzyskał stopień licencjata w zakresie gry n a gitarze jazzowej na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W 2015 ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Jakub uczestniczył w warsztatach ze znanymi muzykami jazzowymi, takimi jak: John Scofield, Jonathan Kreisberg, Gilad Hekselman, Barry Harris, Dave Kikoski, Victor Bailey, Mark Waggoner, Richie Barshay, Rory Stuart, Benjamin Drazen, Wojciech Niedziela-Meira, Marek Napiórkowski oraz Artur Lesicki. Gitarzysta brał udział w konkursach, zdobywając nagrody i wyróżnienia: Grand Prix na Jazz Junior 2019 , 1 miejsce w X Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie z zespołem Sound of Affection; 2 miejsce w Blue Note Jazz Competition 2017 z zespołem Jakub Paulski Quartet; 3 miejsce w Azoty International Jazz Contest z zespołem Sound of Affection; Wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni z zespołem Sound of Affection; 2 miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Improwizacji Jazzowej w Bydgoszczy jako solista. III miejsce w konkursie na Nową Nadzieję Jazzu w ramach Novum Jazz Festival w Łomży.

Bilety: 25 zł do nabycia przed koncertem

Organizator JAZZtrzębie Festiwal 2020: Śląski Jazz Club 

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Jastrzębie Zdrój.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij