Daniel Ryciak
01.08.2020, 12:00 30.09.2020, 00:00

Jazz w Ruinach 2020

Jazz w czasach zarazy 

Jazz w Ruinach 2020

miejsce:
Gliwice
prowadź do celu

Jazz w Ruinach, pomimo pandemii i niepewności związanej z realizacją jakiegokolwiek przedsięwzięcia będziemy realizować, ale …


No właśnie, festiwal wolności, bez opłat, z wolny i nieograniczonym wejściem na każdy koncerty, wystawę, warsztaty, z happeningami w przestrzeni publicznej łączącymi muzykę i grafikę, malarstwo, mural teraz zrobić w maseczkach, z zabezpieczoną przestrzenią 4m2 dla każdego, w odstępach 1,5 metra, z imienną listą widzów (imię, nazwisko, telefon, etc) ograniczoną do połowy, ze zgodami dla nieletnich, z oświadczeniami o braku przeciwskazań do uczestnictwa (czyli o wiedzy na temat swoje „negatywności” w kontekście wirusa) …. to nie jest dobry pomysł, nie dla tego festiwalu, który był realizowany w formie pewnej swobody i wolności.
Stąd zaistniejemy mocno w przestrzeni online, ale z publikacjami live, nagraniami, czatami, rozmowami na żywo, etc.


Będzie realizowana wystawa, w tym nie tylko prezentacje grafik czy katalogu wystawy, ale także prezentacje samych artystów, przez nich nagrane w ich ojczystych językach, plus czaty i wywiady na żywo.


Będą nagrania koncertów i ich publikacje w sieci oraz w JAZZ TV, ale będzie także studio festiwalowe live, będą wywiady, czaty, rozmowy i … będzie też możliwość wygrania kilku (bardzo ograniczonej liczby) wejść na realizację samych koncertów, a więc także live.

Od początku sierpnia ruszą elementy związane z wystawę, koniec sierpnia to studio festiwalowe i nagranie koncertów, wrzesień (weekendy) to publikacje nagrań. Więcej szczegółów wkrótce.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij