Daniel Ryciak
26.11.2020, 20:00

Dorota Miśkiewicz Quintet Feat. Henryk Miśkiewicz

Ze względu na wprowadzenie nowych obostrzeń związanych z pandemią koncert Doroty Miśkiewicz i Henryka Miśkiewicza udziałem publiczności zaplanowany na 26 listopada nie odbędzie się.

Dorota Miśkiewicz Quintet Feat. Henryk Miśkiewicz

miejsce:
MDK Gliwice Scena Bojków
Parkowa 5, 44-141 Gliwice
prowadź do celu kup bilet

Aktualizacja z 11 listopada 2020

Koncert Doroty Miśkiewicz w ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą będzie transmitowany online, poprzez nasze profile na FB (zarówno na Czwartku Jazzowym jak i na SJC) oraz na kanale YouTube Śląskiego Jazz Clubu.

Zapraszamy do subskrybcji i ustawienia powiadomień o transmisjach. 

Aktualizacja z 9 listopada 2020

Koncerty z udziałem publiczności zaplanowane na 12, 19 i 26 listopada nie odbędą się. Uruchamiamy procedury zwrotu biletów. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety przez serwis Bilety24 otrzymają zwrot kosztów biletu.


Planujemy zrealizować powyższe koncerty w trybie online. Czyto się uda, potwierdzimy do środy, 11 listopada.

Sprawdzamy możliwości przesunięcia terminu realizacji tego koncertu. Jeżeli uda się przesunąć termin realizacji, wszystkie zakupione bilety zachowają ważność.

Osoby, które jednak zechcą zrezygnować i zwrócić bilety prosimy o kontakt na adres czwartek@sjc.pl w treści maila podając imię i nazwisko, na które dokonano zakupu. Prosimy także o kontakt z adresu mailowego, który był zgłoszony przy zakupie w serwisie Bilety24.

Czyż trzeba bliżej przedstawiać Dorotę Miśkiewicz i Henryka Miśkiewicza? Wydaj się to zbyteczne.


W koncercie wezmą udział także  Tomasz Kałwak, Marek Napiórkowski, Patryk Stachura, Robert Luty.

Henryk Miśkiewicz
Trzykrotny laureat Fryderyka, wielokrotny zwycięzca ankiety "Jazz Forum". Zwany Miśkiem, najlepszy polski saksofonista altowy. Sprawia wrażenie, jakby urodził się z saksofonem w ręku.

Dorota Miśkiewicz
Wokalistka Roku 2019 zdaniem czytelników pisma Jazz Forum.

Bilety: koncert online - profiel Facebook Śląskiego Jazz Clubu i Czwartku Jazzowego z Gwiazdą oraz kanał YouTube Śląskiego Jazz Clubu - subskrybuj i ustaw przypomnienia. 


miejsce:
MDK Gliwice Scena Bojków
Parkowa 5, 44-141 Gliwice

Podczas realizacji koncertu będą obowiązywać regulaminy określone przez administratorów miejsca dotyczące przestrzeganie reżimu sanitarnego i zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i choroby Covid19.*

*Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID19 oraz z potencjalnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych, Organizator koncertu (Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club) zastrzega sobie prawo zmian w repertuaru, miejsca i sposobu realizacji koncertu, do odwołania wydarzenia włącznie

Organizator i pomysłodawca

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca”

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij