Daniel Ryciak
25.11.2021, 20:00

Hanna Banaszak Quartet

Podczas 20 edycji cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą Hanna Banaszak pojawi się w Gliwicach.

Hanna Banaszak Quartet

miejsce:
MDK Gliwice Scena Bojków
Parkowa 5, 44-141 Gliwice
prowadź do celu kup bilet

W roku ubiegłym diva polskiej piosenki wystąpiła w ramach cyklu, ale w Tarnowskich Górach, w cudownym anturażu Pałacu w Rybnej. Niestety, sytuacja sanitarna zmusiła nas wówczas do realizacji koncertu w trybie online. Stąd w roku 2021, podczas 20 edycji cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą zaprosiliśmy Hannę Banaszak do Gliwic, mają też nadzieję na koncert z udziałem publiczności.

Hanna Banaszak wystąpi wraz ze swoim stałym zespołem w składzie Andrzej Mazurek, Zbigniew Wrombel, Jacek Szwaj. Oczywiście, jeśli sytuacja związana z zagrożeniami sanitarnymi nie pokrzyżuje tych planów.


Artystki raczej nie trzeba przedstawiać, ale by formalności stało się zadość:
Dla niej utwory pisali najwybitniejsi polscy twórcy: Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jerzy Satanowski, Jan Kanty Pawluśkiewicz czy Zbigniew Preisner.
Aleksander Bardini miał o niej powiedzieć: „… chcę zostać przy mojej rzetelnej, głębokiej wdzięczności za to, co ona robi. Za co? Na przykład za wspaniałą polszczyznę, która tak bardzo przeszkadza niektórym ludziom w tym, by być współczesnym człowiekiem. Jej nie przeszkadza! Jest to królowa rubata, przy czym nigdy to nie wykracza poza granice dobrego smaku. Jestem jej wdzięczny za mój zachwyt nad tym, co bym nazwał gospodarką wdziękiem , a także za niebywały smak i takt w stosowaniu ozdobników muzycznych, które sama wymyśla i które stają się nie ozdobnikami samymi w sobie, tylko trwałą częścią muzycznej propozycji…”


Biletów brak // Sold out 

Miejsca nienumerowane – ze względu na szybko zmieniające się przepisy dotyczące dopuszczalnej ilości widzów/procentowego poziomu obłożenia sali oraz zalecanych odległości pomiędzy poszczególnymi miejscami bilety na koncertu cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą są nienumerowane. Podział widowni będzie się odbywał na miejscu, przed koncertem, z pomocą obsługi koncertu.

Podczas realizacji koncertu będą obowiązywać regulaminy określone przez administratorów miejsca dotyczące przestrzeganie reżimu sanitarnego i zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i choroby Covid19.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij