Daniel Ryciak
20.08.2022, 19:20

Make Jazz Not War - happening artystyczny

W ramach 2 międzynarodowej wystawy Master Class vs Young Blood "Make Jazz Not War" odbędą się także artystyczne happeningu z zakresu sztuk wizualnych tworzone na żywo.

Make Jazz Not War - happening artystyczny

miejsce:
Hala Modeli GZUT
ul. Wincentego Pola 9-13
44-100 Gliwice
prowadź do celu

O twórcy:

Emanuela Sutyła -  grafik projektant, stypendystka Rektora, absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach ze specjalizacją grafika reklamowa oraz grafika warsztatowa. Twórczo pracuje w studio / galeria Tecken w Radzionkowie, a od 2019 roku na macierzystej uczelni pełni funkcję asystentki pod przewodnictwem dr hab. Tomasza Kipki, prof. WST. Współpracuje również z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej.
Wnuczka pszczelarza, zakochana w pszczołach i innych owadach. Czerpie inspirację z ich świata i stara się dostrzegać nawet najdrobniejsze piękno.

Więcej o artystce na stronie: owadziara.myportfolio

Emanuela Sutyła będzie tworzyć na żywo podczas wystawy Master Class vs Young Blood "Make Jazz Not War". Będzie to improwizacja twórcza, w której inspiracją będzie muzyka. Praca Monika będzie prezentowana w postaci projekcji multimedialnej. 

Zaprasza organizator:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij