https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Szymon Mika - Yumi Ito - zmiana koncertu - zagra Szymon Mika Trio - Śląski Jazz Club
Daniel Ryciak
19.11.2023, 19:00

Szymon Mika - Yumi Ito - zmiana koncertu - zagra Szymon Mika Trio

Jazz w BECEK-u

 Szymon Mika - Yumi Ito - zmiana koncertu - zagra Szymon Mika Trio

miejsce:
Bytomskie Centrum Kultury
Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
prowadź do celu kup bilet

Szanowni Państwo,
w związku z chorobą Yumi Ito, dzisiejszy koncert w ramach JAZZ w BECEKu zmienia swój skład. Wystąpi Szymon Mika Trio w składzie: Szymon Mika (gitarzysta jazzowy), Piotr Narajowski (kontrabas), Grzegorz Pałka (perkusja).
Niezmiennie widzimy i słyszymy się o godz. 19:00, w sali Pauza. Bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli chcą Państwo zwrócić bilety zakupione w kasie BECEKu lub przez nasz system internetowy – istnieje taka możliwość:
- bezpośrednio w kasie przed koncertem
lub
- przez formularz dostępny na stronie https://www.becek.pl/aktualn.../606,formularz_zwrotu_biletow
Bilety zakupione w systemie KUP BILECIK podlegają zwrotowi przez ich system.
W imieniu Artystki oraz swoim przepraszamy za zmiany i utrudnienia.


Kolejny z cyklu kameralnych koncertów Jazz w BECEK-u. Tym razem, 19 listopada (niedziela) o godz. 19.00 dla bytomskiej publiczności wystąpi polsko-japońsko-szwajcarski duet Yumi Ito & Szymon Mika.


Muzycy tworzą mieszankę uznanego gatunku i świeżych wpływów. Z wszechstronności głosu i dźwięków gitary powstaje uniwersum delikatnych harmonii, sugestywnych akordów i oryginalnych melodii. Muzyka artystów tworzy jedność i harmonię - brzmieniową, stylistyczną, znaczeniową.
W repertuarze bytomskiego koncertu znajdą się utwory z płyty „Ekual”, w tym singiel „Minha Flor”. Utwór nie tylko oddaje charakter zespołu, ale jest też afirmacją życia, radości czerpanej z natury i seksualności.
„Ekual” to okazja do zwolnienia tempa i ponownego połączenia się z samym sobą. Artyści swobodnie poruszają się w imponującym spektrum tematów i pomysłów muzycznych. Powstała w ten sposób fuzja, tworzy album nieprzeciętny, oddzielny.

Yumi Ito – artystka o wielobarwnym głosie, inspiracje do opowiadanych w swojej muzyce historii czerpie z otaczającego ją świata, poruszając zarówno mocne, aktualne tematy, jak i skupiając się na prostej codzienności. 
Szymon Mika nieustannie eksploruje świat strun. Polski gitarzysta, kompozytor i bandleader łączy w swojej muzyce wpływy polskiego folkloru, muzyki eksperymentalnej, jazzu i swobodnej improwizacji.
Bilety: 30 zł (do 31.10.2023), 35 zł (po 01.11.2023)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33