Emilia Cygan

„Master Class vs Young Blood”

Wystawa Master Class vs Young Blood realizowana podczas 17 edycji festiwalu Jazz w Ruinach 2021.
JUŻ DOSTĘPNA ONLINE !

Huang Fanghong

Master Class vs Young Blood czyli Mistrzowie kontra Młoda Krew.
Temat i tytuł festiwalu dotyczy  światowej wystawy plakatu jazzowego uruchomionego podczas tegorocznej edycji festiwalu Jazz w Ruinach 2021.

Tegoroczną wystawę możemy uznać za wyjątkową, gdyż pobiliśmy rekord Państw z których napłynęły do nas prace.
Plakaty stworzone zostały przez artystów z 38 krajów świata !! Zdumiewające ?!

Lista artystów dostępna poniżej: 

PRINTED POSTERS

Onur Askin_Turkey
Jakub Balicki_Poland
Alex Blyakher_United States
Vitaly Bondar_Belarus
Cardona Kathiana _Venezuela
Fabián Carreras_Argentina
Eduard Cehovin_Slovenia
Xingyu Chen_China
Iwona Cichy_Poland
Eric Cuesta Machado_Cuba
Agnieszka Dajczak_Poland
Eduardo Davit_Uruguay
Milos Despenic_Bosnia and Herzegovina
Milica Dopudja_Serbia
Peter Elias_Slovakia
Anna Gerasimchuk_Russia
Karolina Grudzińska_Poland
Marek Grzebyk_Poland
Andrej Hascak_Slovakia
Stefan Ilić_Serbia
Marijana Ivanova_Macedonia
Grzegorz Izdebski_Poland
Peter & Paulina Javorik_Slovakia
Tomasz Jędrzejko_Poland
Nelli Kamaeva _Russia
Ivan Kashlakov _Bulgaria
Tomasz Kipka [the jury member]_Poland
Natka & Máni Klimowicz & Sigurðsson_IslandiaThiago Lacaz_Brasil
Zbigniew Latała_Poland
Stefan Lechwar [the jury member]_Poland
An Leng_China
Shenwei Liu_China
Patrycja Longawa_Poland
Marek Maciejczyk_Poland
Bartosz Mamak_Poland
Abraham Mendez_MexicoJosé Manuel Morelos_Mexico
Mauricio Muratalla_Mexico
Pavel Noga [the jury member]_Czech Republic
Semih Oduncu_Turkey
Wojciech Osuchowski_Poland
Jan Rajlich, Jr._Czech Republic
Natalia Rebrova_Denmark

Kaja Renkas_Poland
Luis Antonio Rivera Rodriguez_Mexico
Justyna Rutkowska_Poland
Babak Safari_Iran
Olga Severina_United States
Peter Bence Simon_Hungary
Paweł Sky_Poland
Agnieszka Sobczyńska_Poland
Elmer Sosa_Mexico
Monika Sroga_Poland
Agnieszka Srokosz_PolandChristoph Stettler_Switzerland
Sebastian Strasnoy_Argentina
Jie Su_China
Emanuela Sutyła [the jury member]_Poland
Andreas Syah Pahlevi_Indonesia
Jacek Tofil_Poland
Jouri Toreev_Belarus
Marcin Urbańczyk_Poland
Yuanchao Wang_China
Yanghua Yao_China
Özhan Yurtseven_Turkey
Yuan Zhang_China
Aleksandra Choma_ Poland
Huang Fanghong_China
Xin Feng_China
Meng Guo_China
Aleksandra Kucia_Poland
Sio Kuan Lei_China
Katarzyna Main_Poland
Zuzanna Michalik_Poland
Fabrizio Moguel Alcocer_Mexico
Katarzyna Nachman_Poland
Michał Olkowicz_Poland
Vladimir Pegov_Russia
Huihan Yang_China
Kai Zhang_China
Dongyu Zheng_China

SCREEN

Emran Abtahi_Iran
Moukhtar Alayli_Lebanon
Betha Almanfaluthi_Indonesia
Araht Sergio Ortiz Rosales_Mexico
Peter Bankov_Czech Republic
Kathiana Cardona_Venezuela
Jillian Coorey_United States
Anahita Emamian_Iran
Kobi Franco_Israel
Gonzalo Holtheuer_Chile
Fernando Horta_Brasil
Ghazal Hosseini_Iran
Kamal Jafarov_Azerbaijan
Toshifumi Kawaguchi_Japan
Ferenc Kiss_Hungary
Keith Kitz_United States
Nagy Lajos_Hungary
Zhusheng Lin_China
Semen Litvinov_Ukraine
Anna Lukyanoa_Russia
Pargol Mashayekhi_Iran
Natasha Mileshina_United States
Łukasz Pallado_Poland
Pavel Pisklakov_Russia
Kseniia Prokhorova_Poland
Rashid Rahnama_Iran
Yangyang Ren_China
Justyna Rutkowska_Poland
Safari Babak_Iran
Paweł Sky_Poland
Agnieszka Sobczyńska_Poland




Omercan Sorgunalp_Turkey
Andreas Stettler_Switzerland
Kamila Szuta_Poland
Agnieszka Węglarska_Poland
Martyna Wójcik-Śmierska_Poland
Yaohui Xiong_China
Jie-Fei Yang_Taiwan
Wei Xu Zhang_China
Qiyu Zhao_China
Xiaojing Zhu_China
Oliwia Baros_Poland
Zuzanna Ciężak_Poland
Morgan Collins_United States
Edyta Czernecka_Poland
Junjun Fan_China
Yakun Gu_China
Martyna Hatey_Poland
Maryam Honarmand_Iran
Xinran Huang_China
Aleksandra Kucia_Poland
Jiayi Lin_China
Xiduo Luo_China
Koramadou Heng
Madou_Cambodia
Tabitha Mumford_United States
Alicja Nowak_Poland
Michał Olkowicz_Poland
Bennett Outman_United States
Allison Silvey_United States
Aleksandra Sommer_Poland
Samuel Stillie_United States
Natalia Szeląg_Poland
Dominika Szymonek_Poland
Julia Wiśniewska_Poland
Wenyue Zhang_China
Xiaoxin Zhao_China
Huamin Zhou_China
Chen Ziyan_China

Kuratorem wystawy : dr hab. Tomasz Kipka, 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij