https://www.high-endrolex.com/33
https://www.high-endrolex.com/33
Bartłomiej Medaj - Śląski Jazz Club

Bartłomiej Medaj - Komisja Rewizyjna

Specjalizuje się we wsparciu biznesu, w tym w umowach i obsłudze korporacyjnej, projektach dotyczących fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji a także nieruchomości i inwestycji, doradza przedsiębiorcom w projektach startupowych i akwizycyjnych na wielu rynkach.

Na co dzień doradza przedsiębiorcom w projektowaniu przedsięwzięć i szacowaniu ryzyk prawnych, od innowacyjnych projektów przemysłowych i startupowych po tradycyjne branże gospodarki. Doradza przedsiębiorstwom zagranicznym inwestującym na rynku polskim.

Brał udział w wielu transakcjach dotyczących tworzenia i akwizycji przedsiębiorstw, fuzji i przejęć. Doradzał także przedsiębiorcom w procesach restrukturyzacji, zarówno upadłościowej jak i organizacyjnej i prawnej. Jako pełnomocnik brał udział w wielu postępowaniach sądowych w branży budowlanej i technologicznej. Ma doświadczenie w doradztwie przy dużych projekty budowalnych i infrastrukturalnych oraz w branży IT.

 

Bartłomiej z pasją zarządza Kancelarią i ją rozwija, jest orędownikiem budowania relacji i networkingu jako solidnych podstaw biznesu. Edukuje przedsiębiorców zrzeszonych w organizacjach pozarządowych i networkingowych. Z zamiłowania „jest inżynierem” i dobrze rozumie branże inżynieryjną i projektową.

Członek Towarzystwa Akadamickiego Instytutu Allerhanda, ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, członek Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, uczestnik wielu rokujących projektów startupowych, wielki fan IT.

 

Bartłomiej jest gitarzystą, członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego, admiratorem muzyki i gitary w większości postaci – od bluesa przez jazz i flamenco do gatunków elektronicznych. W wolnym czasie poza graniem i eksploracją muzyki jeździ na nartach i rolkach. Rozpoczął przygodę z golfem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij
https://www.high-endrolex.com/33